Aktualności

Aktualności serwisu. W menu rozwijanym (jeśli jest) znajdziesz lata, z których publikujemy zarchiwizowane wiadomości.

Wersja do druku
Pokaż aktualności z roku:

SERWIS ARCHIWALNY

25.04.2013

ARCHIWALNY SERWIS LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO
NOWA STRONA POD ADRESEM
WWW.LICEUM.MUSZYNA.PL/WP
LUB WPISUJĄC
WWW.LICEUM.MUSZYNA.PL

24.04.2013

Stowarzyszenie Przyjaciół Almanachu Muszyny oraz redakcja "Almanachu Muszyny", w porozumieniu z dyrekcją Liceum Ogólnokształcącego w Muszynie, w związku z obchodami 725. rocznicy pierwszej znanej pisemnej wzmianki nazwy Muszyna ogłasza konkurs "Opowieści rodzinne" dla uczniów Liceum w Muszynie.

FESTIWAL KULTURY I JĘZYKÓW OBCYCH

08.04.2013

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w Festiwalu Kultury i Języków Obcych, który odbędzie się w naszej szkole 8 kwietnia 2013.

Szczegółowe informacje u nauczycieli języków obcych.

WESOŁYCH ŚWIĄT!

02.04.2013

Z okazji Świąt Wielkanocnych,
składamy wszystkim Uczniom, Nauczycielom, Rodzicom,
Pracownikom i Przyjaciołom naszego liceum najserdeczniejsze życzenia:
dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa,
mnóstwo wiosennego optymizmu
oraz samych sukcesów!

LIPDUB JUŻ GOTOWY!

31.03.2013

Przedstawiamy efekty akcji przeprowadzonej w Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kochanowskiego w Muszynie, czyli "Lipdub po muszyńsku!"

58. OGÓLNOPOLSKI KONKURS RECYTATORSKI

16.03.2013

14 marca 2013 w Marcinkowicach odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Jak co roku zespół z naszej szkoły startował w różnych konkurencjach, tym razem w Turnieju Recytatorskim i w Kategorii Poezja Śpiewana.

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS LINGWISTYCZNY

08.03.2013

6 marca w muszyńskim liceum odbył się I etap Międzyszkolnego Konkursu Lingwistycznego „DUET” pod patronatem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu. Etap wewnątrzszkolny miał na celu wyłonienie uczniów, którzy będą uczestniczyć w II części konkursu.

LIPDUB PO MUSZYŃSKU

05.03.2013

Dnia 1 marca 2013 roku muszyńscy licealiści nakręcili swojego lipduba. Lipdub – rodzaj wideoklipu, w którym występujący poruszają wargami do puszczonej z playbacku piosenki. Lipdub często przedstawia osobę lub osoby przemieszczające się po pomieszczeniach.

STYPENDIA NA ROK SZKOLNY - AKADEMICKI 2013/2014

05.03.2013

Stowarzyszenie Przyjaciół Almanachu Muszyny informuje, że w dniu 6 lipca 2013 roku, podczas XXIII Spotkania Przyjaciół Almanachu Muszyny, przyznane zostaną stypendia na rok szkolny 2013/2014, ufundowane przez Przyjaciół Almanachu Muszyny.

POLUB PROFIL NASZEGO LICEUM NA FACEBOOKU!

04.03.2013

Od kilku dni, można śledzić aktywność i bierzące działania podejmowane w naszej szkole, na profilu społecznościowym Facebook.

Serdecznie zachęcamy do odwiedzania!!!

ADRES PROFILU NA FACEBOOKU

LO W MUSZYNIE SIATKÓWKĄ STOI

04.03.2013

W Starym Sączu i w Łącku rozegrano mistrzostwa powiatu nowosądeckiego w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców szkół ponadgimnazjalnych. Kolejny raz te prestiżowe turnieje uczniowie LO w Muszynie zakończyli na medalowych pozycjach. Dziewczęta, które grały w Starym Sączy wywalczyły srebro, a chłopcy w Łącku sięgnęli po brąz.

XVIII STAROSĄDECKI KONKURS MŁODYCH WOKALISTÓW

03.03.2013

Dnia 28 lutego uczennice naszej szkoły wzięły udział w Konkursie Młodych Wokalistów organizowanym w  Starym Sączu. Tego samego dnia wytypowano kolejnych, a tym samym ostatnich już finalistów, do grona których dołączyła Eliza Broniszewska z klasy IIA

"ROMEO I JULIA" PO RAZ TRZECI

25.02.2013

16 lutego Zespół teatralny z LO im. J. Kochanowskiego na zaproszenie DW "Wiktor" w Żegiestowie - Zdroju wystawił po raz kolejny sztukę "Romeo i Julia" dla gości i kuracjuszy. Po spektaklu wzruszeni widzowie dziękowali młodym aktorom za pełne przeżyć półtorej godziny niezwykłych życiowych perypetii bohaterów Szekspira.

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

16.02.2013

Dnia 14 lutego 2013 roku w hali widowiskowo-sportowej w Łącku zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego w siatkówce chłopców. Drużyna z Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kochanowskiego w Muszynie wywalczyła III miejsce.

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

więcej informacji na stronie: sadeczanin.info