Osiągnięcia 2010/2011

Konkursy humanistyczne

• Olimpiada Języka Polskiego i Literatury – Aneta Maślanka, Pamela Szubryt (kl. IIA), Małgorzata Turek, Ewa Słabończyk (kl. IIIA), przygotowane przez p. prof. Monikę Fabisiak – Zawody okręgowe – Kraków.
    • Małopolski Konkurs Czytelniczy: Bohaterowie lektur szkolnych- „Dżuma” Albert Camus:
      – Anna Iwanicka (kl. IIID) przygotowana przez p. prof. Dorotę Ziółkiewicz – etap wojewódzki – Kraków
      – Patrycja Drozd (kl. IIIB) przygotowana przez p. prof. Annę Bursztyńską-Rucką, Bartłomiej Sarnek, Anna Iwanicka (kl. IIID) przygotowani przez p. prof. Dorotę Ziółkiewicz – etap powiatowy – Stary Sącz
      – Katarzyna Majda, Patrycja Drozd (kl. IIIB) przygotowane przez p. prof. Annę Bursztyńską-Rucką oraz Bartłomiej Sarnek, Dawid Matuszyk, Remigiusz Jaszczowski, Maciej Borecki, Elżbieta Wąchała, Anna Iwanicka, Ewa Natonek (kl. IIID) przygotowani przez p. prof. Dorotę Ziółkiewicz – etap szkolny
    • Konkurs historyczny Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego – Dariusz Matląg (kl. IIIB), Tokarczyk Mateusz (kl. IA), przygotowani przez p. prof. Annę Długosz; Piotr Sajdak (kl. IIA), przygotowany przez p. prof. Piotra Szkrobuta – etap rejonowy.
    • XXI Olimpiada Teologii Katolickiej – Paulina Smoroń, Kamil Majkrzak (kl. IIB), przygotowani przez ks. Piotra Kruczyńskiego – etap diecezjalny – Tarnów.

Konkursy biologiczne

• Olimpiada Ekologiczna – Magdalena Cieśla (kl. IC), Agnieszka Grzesiak, Paweł Fiedor (kl. IIC), przygotowani przez p. prof. Krystynę Wykę – etap szkolny.

Konkursy chemiczne

• Konkurs chemiczny organizowany przez Uniwersytet Jagielloński – Monika Wąchała (kl. IIIC), przygotowana przez p. prof. Elżbietę Kosibę – etap I – Tarnów.