Zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2014/2015

 

REALIZACJA „19” GODZINY – tzw. karcianej

– zajęcia obowiązkowe

Nazwisko i imię nauczyciela Rodzaj zajęć Termin odbywania zajęć Miejsce odbywania zaj.
Bursztyńska-Rucka Anna Fakultet  – język polski kl.IV T wtorek- 14:20  s. 414
Adamczyk Alicja Fakultet z matematyki- kl. IV T czwartek- 14:20 s.413
Długosz Anna wolontariat s. 424
Dóraj-Kałucka Dagmara

 

 Zajęcia wyrównawcze dla kl. II
Zajęcia dodatkowe- poziom rozszerzony- kl. II
środa- 13:30
piątek- 13:30
s.421
Dymek Marek Koło fotograficzne poniedziałek- 13:30- 14:15
sobota-plenery fotograficzne
s.412

 

Fabisiak Monika fakultet kl. III- matura piątek- 13:30

 

s.426
Grabiec Izabela  Konsultacje dla uczniów kl. IV T środa/ czwartek- co 2 tyg. – 14:15 s. 420
ks. Jamka Tomasz „Ksm”- grupa młodych piątek- 19:00 sala przy kościele
Kmiecik Agnieszka zajęcia wyrównawcze dla uczniów kl. III (technologia gastronomiczna) poniedziałek- 13:30 s.410
Stoińska Angelika Piłka ręczna wtorek:16.00 – 18.00 Sala gimnastyczna
Sowa Joanna fakultet- konsultacje z przedmiotów zawodowych poniedziałek- 14:20  s. 425
Zielińska Małgorzata konsultacje dla maturzystów- biologia PR
konsultacje wg potrzeb biologia PP i PR
czwartek 14:15- 15:15
poniedziałek 14:00-15:00 lub wg potrzeb
s.419
Kosiba Elżbieta Koło chemiczne piątek:7.00 – 7.45 s.212
Muszyńska Anna Fakultet – j.niemiecki dla maturzystów  środa 14:15
sobota 11:00
s.416
Peregrym Aneta fakultet z języka angielskiego- kl. III poziom rozszerzony piątek 13:20 s.420
Prusak Beata Piłka siatkowa poniedziałek 16.00– 18.00 sala gimnastyczna
Przyborowski Tomasz fakultet- kl. III T środa 15:10 s.424
Smyda Zenon Przygotowanie do udziału w konkursach matemat.
ODI AGH i PIK W-wa
sobota; 9.00- 12:00 s.413

 

- zajęcia dodatkowe

Nazwisko i imię nauczyciela Rodzaj zajęć Termin odbywania zajęć Miejsce odbywania zaj.
Adamczyk Alicja konsultacje środa 8:00 s.416

 

Bursztyńska-Rucka Anna  Przygotowanie do konkursów humanistycznych piątek 13:20 (wg potrzeb)  

s. 414

Fabisiak Monika Fakultet – kl. III, przygotowanie do konkursów konsultacje indywidualne- wg potrzeb  

s. 426

Grabiec Izabela fakultet kl. IIIA  

czwartek- co 2 tyg.

s.420
ks. Jamka Tomasz Spotkanie grupy młodzieżowej piątek- 18:00

 

sala przy kościele
Zielińska Małgorzata fakultet z biologii dla kl. IIA, przygotowanie do matury i konkursów poniedziałek 14:00-15:00 lub wg potrzeb s.419