Osiągnięcia lat poprzednich

Jolanta Kmietowicz – I miejsce w Olimpiadzie Wiedzy Ekologicznej(1992r.)

Elżbieta Rablin – II miejce w Olimpiadzie Języka polskiego i Literatury(2000r.)

Anna Czarnecka – V mijece w Olimpiadzie Wiedzy Ekologicznej(2002r.), VII mijece w konkursie „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża polskiego” (2002 r.)

Urszula Wachna – IX miejsce w konkursie „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża polskiego”(2004r.)

Mateusz Morawa – XIII miejsce w konkursie ” Losy Żołnierza i Dzieje Oręża polskiego”(2005r.)

Piotr Stojda – VII miejsce w konkursie „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża polskiego”(2006r.)

Dominik Wyka – finalista Olimpiady Wiedzy Ekologicznej(2006r.)

Antoniusz Dietzius – zwycięzca plebiscytu polskiego radia BIS na „NIEPRZECIĘTNEGO roku 2004”

Artur Drozd – laureat Międzyszkolnych Zawodów Matematycznych(2005r.), finalista Powszechnego Internetowego konkursu z Matematyki (2004 i 2005 r.), uczestnik w etapie centralnym Olimpiady Matematycznej (2005 r.)

Jan Żywczak – finalista Międzyszkolnych Zawodów Matematycznych, uczestnik w etapie centralnym Olimpiady Matematycznej

Karolina Pasiut – wyróżnienie w eliminacjach rejonowych konkursu Poezji Śpiewanej!