Spotkanie tematyczne w muzeum

post5

W czwartek 2. maja uczniowie naszej szkoły wzięli udział w spotkaniu tematycznym zorganizowanym w Muzeum w Muszynie przez Stowarzyszenie Przyjaciół Almanachu Muszyny – „Czy każdy może odnieść sukces zawodowy”. Spotkanie zostało poprowadzone przez absolwentki LO im. J. Kochanowskiego: Annę Iwanicką i Natalię Święs.

Spotkanie rozpoczął Pan Damian Dudała, doktorant w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu, następnie przemawiała Pani Elżbieta Rablin – Schubert, adwokat w kancelarii Hogan Lovells w Warszawie oraz Pan Piotr Hołownia, kierownik działu T-mobile w Warszawie, a na koniec swoją prezentację przedstawiła Pani Violetta Jawor, doradca zawodowy w Urzędzie Pracy w Krynicy.

Wszyscy prelegenci podzielili się z zebranymi swoim doświadczeniem, udzielając przy tym cennych rad i wskazówek młodym, którzy w niedalekiej przyszłości będą musieli zmierzyć się z wyborem drogi życiowej. Po oficjalnej części spotkania słuchacze mogli osobiście skonsultować się i podzielić swoimi wątpliwościami z wybranym prelegentem.

Relację ze spotkania można przeczytać również TUTAJ.