Akademia świąteczna

19 grudnia 2014 roku w czasie uroczystej akademii świątecznej Samorząd Uczniowski złożył życzenia p. Dyrektor, Gronu Pedagogicznemu, Pracownikom Obsługi i wszystkim Uczniom wraz z Rodzicami. Kolędy śpiewane przez uczennice Publicznego Gimnazjum i Powiatowego Zespołu Szkól w Muszynie oraz poetyckie życzenia wprowadziły wszystkich w miłą, świąteczna atmosferę.

Na zakończenie uroczystości p. dyrektor Izabela Łabuś wręczyła dyplomy za udział i nagrody w zorganizowanym przez przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego Zuzannę Kmiecik Szkolnym Konkursie Ozdób Świątecznych.

W kategorii stroik świąteczny I miejsce zajęła klasa IB, II miejsce klasa IT, III miejsce klasa IA.

W kategorii świeca świąteczna I miejsce zajęła klasa IT, II miejsce klasa IIIT, III miejsca nie przyznano.

Laureatom Konkursu gratulujemy, a całej społeczności uczniowskiej życzymy spokojnego odpoczynku w czasie przerwy świątecznej.