Koncert Krzysztofa Dziurbiela

9 września 2013 roku młodzież LO  wraz z p. dyr. Mirosławą Hadała oraz opiekunami wysłuchała w Państwowej Szkole Muzycznej w Krynicy – Zdroju koncertu pianistycznego. Krzysztofa Dziurbiel, absolwent Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Muszynie , a obecnie student III roku  Akademii Muzycznej w Krakowie, wzbudził podziw wykonaniem niezmiernie trudnych etiud Chopina i Lista oraz przedstawił opracowany na Konkurs Pianistyczny w Łodzi repertuar.

Dziękujemy serdecznie pani mgr Danucie Jarząbek, pierwszej profesor Krzysztofa,  za zaproszenie nas  do Szkoły Muzycznej.

Informujemy jednocześnie, że koncert Krzysztofa Dziurbiela zainaugurował przygotowania do obchodów XXX Liceum Ogólnokształcącego  im. Jana Kochanowskiego.