„Le Petit Chaperon Rouge” z wizytą u gimnazjalistów

czerwony-kapturekW dniu 12 czerwca br. grupa uczniów klasy I a naszego Liceum – Daniel Baziak, Patrycja Chmielowska, Wioletta Kocot, Karolina Kowal, Maria Owsianka, Weronika Sułkowska, Izabella Wilas, Katarzyna Wiśniowska – pod opieką nauczyciela języka francuskiego – Pani Marzeny Wiśniewskiej oraz nauczyciela WF – Pani Beaty Prusak udała się do Gimnazjum w Złockiem, by zaprezentować tamtejszym trzecioklasistom przygotowaną przez siebie w wersji francuskiej, uwspółcześnioną historię znanej i lubianej postaci z bajki o Czerwonym Kapturku.
Dziękując za zaproszenie Dyrekcji Gimnazjum w Złockiem oraz Panu Robertowi Bukowskiemu – nauczycielowi języka francuskiego mamy nadzieję, że udało się wzbudzić zainteresowanie. Liczymy też na dalszą współpracę pomiędzy naszymi szkołami – jednymi w Gminie Muszyna, w których nauczany jest język francuski.
Zapraszamy do naszej galerii
Uczniowie klasy Ia