Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego w siatkówce dziewcząt szkół średnich

29 stycznia 2015 r w Powiatowym Zespole Szkół w Muszynie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego w siatkówce dziewcząt szkół średnich.

W turnieju wystartowało dziewięć szkół ponadgimnazjalnych: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Starym Sączu, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Krynicy-Zdroju, Zespół  Szkół w Łącku, Liceum Ogólnokształcące w  Starym  Sączu, Liceum Ogólnokształcące w  Grybowie, Zespół Szkół Zawodowych w Grybowie, Zespół Szkól w Marcinkowicach, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nawojowej i drużyna gospodarzy, czyli Powiatowego Zespołu  Szkół  w Muszynie.

Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego w siatkówce dziewcząt szkół średnich

W uroczystości otwarcia mistrzostw powiatu, którego dokonała dyrektor szkoły                    mgr inż. Izabela Łabuś, udział wzięła komisja Turystyki i Sportu Rady Powiatu Nowosądeckiego oraz członkowie Zarządu Powiatu Marian Ryba i Wiesław Pióro.

Najlepiej w poszczególnych grupach zaprezentowały się siatkarki z Muszyny, licealistki ze Starego Sącza i Grybowa i to one spotkały się w finale turnieju.

Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego zdobyło Liceum Ogólnokształcące w Starym Sączu, które uzyskało awans na zawody rejonowe, które odbędą się 09.03.2015 r.
w Nowym Sączu. Srebro wywalczyło LO w Grybowie, a brąz PZS w Muszynie

( drużyna przygotowana przez mgr Beatę Prusak).

 

Serdecznie gratulujemy !!!

 

Nad sprawną i prawidłową organizacją zawodów czuwali  Marian Kuczaj i Marek Mirek przedstawiciele MOS PN oraz Beata Prusak, nauczyciel wychowania fizycznego Powiatowego Zespołu Szkół w Muszynie.

 

Więcej czytaj na:

http://www.mospn.pl/sprawozdania/licealistki-ze-starego-sacza-mistrzyniami-powiatu-2/