Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców w Nowym Sączu

Bez tytułuW turnieju, który odbył się 25. października wzięło udział 10 szkół ponadgimnazjalnych z powiatu nowosądeckiego: ZSP Nawojowa, ZSP w Starym Sączu, ZSP w Krynicy Zdroju, ZSP w Tęgoborzy, PZS w Muszynie, ZSZ w Grybowie, ZS w Marcinkowicach, ZS w Łącku, LO w Grybowie i LO Stary Sącz.

Zespoły zostały podzielone na trzy grupy eliminacyjne i rozgrywały mecze „każdy z każdym” (w swojej grupie). Powiatowy Zespół Szkół w Muszynie uplasował się na 7 miejscu.

Szkołę reprezentowali:

Iwanicki Krzysztof IIIB, Zieliński Jakub IIIB, Wielocha Arkadiusz IIT, Podgórni Arkadiusz IIT, Gołyźniak Andrzej IIT, Gościński Maciej IIB, Paweł Piotrowski IIB, Kawula Mariusz IIIC, Bulanda Bartłomiej IIIC, Skarłosz Dawid, Skarłosz Oliwier IIIA, Rusnak Albert IIB, Stachura Damian IIB.

Opiekun: mgr Beata Prusak