Święto Edukacji Narodowej

Bez tytułuW piątek 11. października 2013r. z okazji Święta Edukacji Narodowej miała miejsce uroczysta akademia. Grono Pedagogiczne, emerytowani nauczyciele i pracownicy obsługi z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego oraz Powiatowego Zespołu Szkół z przyjemnością obejrzeli przygotowany przez uczniów program artystyczny.

Na hali sportowej odbył się pokaz mody. Uczniowskie kreacje utrzymane w czarno – białej tonacji, piękne modelki z gimnazjum i liceum oraz projektant Marcin Ziółko (IIIA LO) zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

W pokazie wzięey udział: Anna Obrzud (IIIA), Klaudia Rosiek (IIIA), Weronika Siwek (IIIA), Aleksandra Kowalik (IIIA), Karolina Gościńska (IIIA), Joanna Adamik (IIIA), Sylwia Bomba (IIIB), Angelika Zabajewska (IIIB), Paulina Obrzud (IIA), Dominika Siuta (IIIB), Dorota Stankiewicz (IIIA), Diana Bomba (IIB), Natalia Maczuga (IB), Agnieszka Skalniak (IB), Julia Pawlik (IB), Marzena Niedzielska (IB), Sabina Łęczycka (gościnnie), Eliza Pych (II GIM).

Częśc oficjalna, w uroczo, jesiennie przystrojonej świetlicy szkolnej, poprowadzona została przez nowego przewodniczącego LO Tomasza Majchrzaka (IIA) oraz Paulinę Czech (IIB). Nauczycielom czas umilały występy. Z energią i werwą wyśpiewane przez uczniów szkoły podstawowej życzenia, skecze i wzruszające piosenki gimnazjalistów i licealistów (Izabella Wilas i Maria Owsianka IA LO, Katarzyna Wilk IIB LO, Edyta Tyliszczak IB LO) zostały wzbogacone prezentacjami multimedialnymi o szkole. Program zakonczyło wręczenie w dowód wdzięczności kwiatów.

Dyrektorzy szkół – mgr Mirosława Hadała i mgr Andrzej Gancarz – po przemówieniach i życzeniach wręczyli nauczycielom nagrody w uznaniu za pracę dydaktyczną i wychowawczą na rzecz dzieci i młodzieży.

Dzięki obsłudze kelnerskiej zapewnionej przez uczniów Technikum, przy kawie i smacznych ciastkach, rozmowy nauczycielskie nie miały końca.

Za przygotowanie całości podziękowania należą się:

• p. mgr Angelice Stoińskiej
  • p. mgr Annie Zasadni