Wolontariusz roku!

11 czerwca 2013 roku w Feleczynie koło Łabowej odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2012/2013 dla 17 Klubów Wolontariatu działających pod patronatem Stowarzyszenia Sursum Corda z Nowego Sącza. Spotkanie rozpoczęło się od podsumowania działalności i przedstawienia efektów pracy wszystkich klubów, wręczono również nagrody dla „Wolontariusza Roku”, z naszej szkoły otrzymali ją Anna Obrzud z kl. IIA  i Mateusz Pawłowski z kl. IB. Następnie tańcem belgijskim rozpoczęto zabawę, do dyspozycji wolontariuszy była również olbrzymia dmuchana zjeżdżalnia, a w przerwie rozdawano ciepłe kiełbaski, sałatki, ciastka i napoje. Spotkanie zakończyło się dyskoteką. Pomimo burzy i ulewnego deszczu wszyscy bawili się świetnie.