Zakończenie roku szkolnego 2013/2014

Uroczyste zakończenie roku szkolnego rozpoczęła tradycyjnie Msza św. w kościele pw. św. Józefa Oblubieńca, po której młodzież wraz z nauczycielami przybyła do hali sportowej. W czasie akademii, w której uczestniczyli również przedstawiciele Rodziców i absolwenci, pani dyrektor Mirosława Hadała wręczyła świadectwa z wyróżnieniem i gratulowała tym, którzy w roku szkolnym osiągnęli średnią ocen powyżej 4,75 oraz 100% frekwencji. I tak wyróżnieni zostali z klasy:
· IA: Daniel Baziak, Joanna Jawor, Anna Małek, Natalia Strojny, Katarzyna Wiśniowska;
· IB: Mateusz Padula, Piotr Śliwiński, Dagmara Jurek, Kacper Żelasko, Bartłomiej Fryz;
· IIA: Aleksandra Szlaga (5,56), Tomasz Majkrzak, Filip Lelonek;
· IIB: Diana Bomba, Paulina Czech, Katarzyna Wilk, Damian Stachura, Maciej Gościński;
· IIIT: Urszula Sajdak (5,12)
Uczennice z najwyższą średnią zostały zgłoszone do stypendium Prezesa Rady Ministrów.
Program artystyczny poprowadził przewodniczący szkoły T. Majkrzak, który podziękował Dyrekcji i Gronu pedagogicznemu za rok wytężonej pracy. Wiersze recytowane przez K. Platę, P. Czech i U. Sajdak wprowadziły wszystkich w miły, lekki i wakacyjny nastrój. Po piosence w wykonaniu M. Owsianki – laureatki I m. w XIX Starosądeckim Konkursie Młodych Wokalistów, obejrzeliśmy wzruszającą prezentację.
Była ona poświęcona PANI DYREKTOR MIROSŁAWIE HADAŁA. W takt Czterech pór roku prześledziliśmy 37 lat pracy Pani Dyrektor na rzecz szkoły, młodzieży i lokalnego środowiska. Młodzież wykonała specjalnie na tę okazję przygotowanego poloneza i wręczyła ogromny kosz żółtych róż. Do podziękowań dołączyła przewodnicząca Rady Rodziców, a w imieniu Grona Pedagogicznego i Pracowników obsługi życzenia złożyła p. mgr inż. Izabela Łabuś.

dsc_5265

Dziś Pani Dyrektor dziękujemy. Mówimy tylko do widzenia. I w mury szkoły zapraszamy. Bo słowa żegnaj u nas nie ma…
Za zaangażowanie, z jakim oddawała się Pani wychowaniu i kształceniu licznych pokoleń zarówno młodzieży, jak i nauczycieli,
za troskę o dobre imię szkoły i działania dla jej pożytku,
za wzór owocnej, sumiennej i pełnej oddania pracy
serdecznie dziękujemy!!!
Życzymy wspaniałych dni w życiu osobistym, niezawodnego zdrowia
i czasu na realizację własnych pasji i marzeń.

Uczniowie, Grono Pedagogiczne, Rada Rodziców, Pracownicy Obsługi Powiatowego Zespołu Szkół w Muszynie