Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Halowej Piłce Nożnej dziewcząt.

16.10.2014 w hali sportowej w Łącku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Szkół  Ponadgimnazjalnych w halowej piłce nożnej dziewcząt . W turnieju wzięło udział 8 szkół, które zostały podzielone na 2 grupy i rozegrały mecze systemem ,,każdy z każdym’’. Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansowały do fazy finałowej. W półfinale uczennice  naszej szkoły, po rzutach karnych uległy licealistkom ze Starego Sącza ,natomiast dziewczęta z Łącka zwyciężyły LO Grybów .W finale zostałyśmy pokonane  przez LO Grybów 1 : 0 i uplasowaliśmy się na 4 miejscu.

Szkołę reprezentowały:

1.Paulina Czech